| Mirela122 a întrebat:

As dori si eu niste hack-uri metin2 nedetectabile va rog frumos.Am avut un cont de 70 si unul de 74 pe care am luat ban din motive stupide, fara sa am vreo vina. M-am saturat sa stau iar sa afc cont sa muncesc la el in prostie. Vreau macar sa ma ajut putin d eniste coduri.Va rog frumos, ma puteti ajuta?(fish, yang, exp, nu conteaza!)

3 răspunsuri:
| XPrototypeX a răspuns:

Draga mirela.S-a inventat hackshieldul la Metin2 si din pricina asta toate hackurile sunt detectate! Imi pare rau dar epoca moderna si alte de asta i-au intrecut pe hackeri xD

| NowRelax a răspuns:

Ma am eu de yang dar da-mi id sa til dau sau intra pe andreijeff82 id meu sa til dau e si nedectabil ca am eu

| pufuhal a răspuns:

Hack nedectabil http://uploading.com/files/3b3b4692/m2hack.rar/ si da add la ultraviolet23 daca vrei mai multe