| MasterDeluxe a întrebat:

As dori si eu un metin2 online PVP daca se poate. Add - h0m3l3ss - idu meu. Sau daca aveti un server si aveti nevoie de ajutor, va ajut cu cea mai mare placere, am experienta foarte mare (parerea mea). Multumesc.

1 răspuns:
| Daniel656 a răspuns:

Tu,Ba am nev de ajutor sa fac un sv de mertin dar nu stiu cum ca tot eroare imi da ca nu ma prea stiu dar daca ma ajuti facem noi un sv PVP calumea rau ca am niste idei bune sa stii! Idul de mes danielvarag69.Ms.