| Bogdan2304 a întrebat:

As putea juca gta v online fara sa il am instalat sau sa il instalez gratis

3 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Nu,nu poti, daca il instalezi fara sa il cumperi poti juca doar single player, daca vrei sa joci online trebuie sa il ai cumparat.

| stafan23lol a răspuns (pentru AlexDFY):

Dar daca il am instalat pe ps4 as putea juca online?

| AndreiX8 a răspuns:

Acest lucru nu este posibil si probabil nici in viitor nu va fi deoarece trebuie sa fii conectat in permanenta la Social Club (un program facut de Rockstar Games). Daca-l iei gratis de pe net poti juca doar single-player si atat.
Si fara sa il ai instalat e absolut imposibil, deoarece GTA Online este ca un mod pentru GTA V care este instalat automat daca il cumperi.
Daca ti-l doresti iti propun sa-l cumperi de pe Steam in perioada sarbatorilor deoarece e 30 de euro, normal fiind 60. Asa l-am luat eu anul trecut de Craciun cu 38 de euro.