| Burdetiu a întrebat:

As vrea niste jocuri pentru android 2.2.2? Dau funda

4 răspunsuri:
| efpies a răspuns:

Android 2.2.2? Destul de slab.Vezi daca nu cumva telefonul tau suporta o versiune mai noua.Ca degeaba ai telefonul performant daca nu ai Android nou.

| RSfan a răspuns:

Depinde de performantele telefonului si de ce fel de jocuri cauti(P.S: Ce telefon ai? )

| Burdetiu explică (pentru RSfan):

Orange Stocholm

| RSfan a răspuns (pentru Burdetiu):

Subway surfers, school driving 3d,drag racing,bandits,candy crush,dr. driving, despicable me, dumb ways to die, angry bird 2, cut the box, stay alight, gold mine, can knockdown 3, fruit ninja, logo quiz, smash hit; cam astea sunt, sper sa iti mearga si sper ca ti-am fost de ajutor