| Rayus a întrebat:

As vrea sa creez un joc gen club penguin.Cine imi da programe in care pot sa fac un sait gen club penguin si sa fac jocuri pe el si sa cumperi haine cum am mai zis gen club penguin. Dau Funda & Vot.

3 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Nu prea cred ca poti sa faci asa ceva. Ca sa faci un joc trebuie multi bani, experienta, multi oameni care lucreaza intr-o echipa, multi moderatori, administratori, oameni care permanent sa stea online si sa verifice daca cineva nu incalca regulile, etc. Dar in primul rand trebuie sa cunosti limbaje de programare.

Sper ca te-am lamurit big grin

| Rayus explică:

Am mai creat metine si jocuri normale si mau ajuta si veri mei de 11, 13 si 15 ani si am creat.

| GeorgeH17 a răspuns:

Daca vrei pot incerca sa te ajut si eu. stiu multe chestii folositoare indomeniul web.Y! m: hapenciuc_george