| DDddodklo a întrebat:

As vrea sa imi eau un joc nou, dar nu ceva foarte nou caci pc meu nu e vrea bun voi ce mi-ati recomanda? Cam ce jocuri credeti ca sunt faine?( imi plac genurile shoter, racing, action si cele in genul lui gta) dati-mi idei. Cel ca imi da cel mai fain joc dau funda.

2 răspunsuri:
| Assassins a răspuns:

Eu zic sa alegi unul din GTA:
GTA Vice City
GTA San Andreas
GTA IV

Eu ti-as spune sa alegi GTA IV e actiune.Eu jocwinking

| sweetyana a răspuns:

Incearca free realms daca iti place fantasticul daca esti baiat sau mai baieroasa inceraca counter strike. vezi jocurile de pe www.miniclip.ro si de pe www.clopotel.ro dar nu uita poti sa faci si altceva ppe pc cum ar fi sa asculti muzica sa te informezi si exista jocuri cu karaoke sau cu cantatul la un instrument funda?