| Iamfaimous a întrebat:

As vrea sa stiu ce jocuri merg pe smart tv, ce videoclipuri in afara de cele din programul youtube instalat pe tv pentru ca in afara de videourile alea cele din browser nu functioneaza pentru ca cer Adobe flash player si nu il pot instala pe TV straight face, jocuri se pot instala pe el prin USB stick sau ceva de genul si daca da cum? filme online se pot viziona prin browser fara Adobe flash player? Am un smart TV Orion 101 cm.

1 răspuns:
| Minzat_Sebi_1995 a răspuns:

Filmele nu necesita neaparat abode flash merg si fara, doar iti apare ca trebuie dar merg si fara.