| BlureShadow a întrebat:

As vrea sa stiu de ce un anumit joc, dupa ce a fost inchis calculatorul, seara, si deschis dimineata, merge foarte greu, ca si cum nu as indeplinii cerintele, desi inainte mergea aproape perfect.
(intre timp am instalat Mirror's edge, care a instalat si physx, cred, iar eu am placa video AMD)

2 răspunsuri:
| RukiRobert a răspuns:

E posibil sa fie si conflict intre soft-ul AMD si cel NVIDIA, desi nu sunt sigur la faza asta. In orice caz, dezinstaleaza physx fara mirror's edge, poate merge!
Si, verifica inainte de toate, ce programe mai merg in fundal...

| BlureShadow explică (pentru RukiRobert):

Am verificat, totul este sub 10% (in afara de joc) la CPU, iar la ram nici nu mai discut, ca este foarte mult liber.