| BarBateLuL a întrebat:

As vrea sa stiu si eu id-uri de mess la jucatorii de metin din SLATINA, deoarece imi vand contul de lvl 40 si am itm +9 si le dau si la buc si nu stiu cui sa le dau. Cn e interesat sa isi lase id-ul de mess ca il bag eu sa sa il bage el : claudiu_yo61. Le dau si pe iteme sagitta. Contul este pe corvus. Are armat, breasla sa. Itemele mele +9 : 2 fms-uri +9, mortala +9, abanosi +9 papuci a1500pv chestii foarte bune. contactati-ma

1 răspuns:
| Mareanu a răspuns:

Salut BarBateLuL, Dupa parerea mea, intra intr-un grup pe FaceBook. O sa iti fie mai usor sa iti gasesti cumparator. happy