| NoLoveU a întrebat:

As vrea sa va intreb ce jocuri stiti Naruto sau Naruto Shippuden care nu trebuie platite. De exemplu Naruto Ultimate Ninja Storm dar nu stiu daca se plateste. Cred ca stiti la ce jocuri ma refer si daca exista asa ceva va rog sa imi spune-ti cum se numeste respectivul joc si sa imi trimite-ti link-ul. Va rog frumos sa ma ajutati daca puteti!

Răspuns Câştigător
| Rares_Botis_1980 a răspuns:

Nu cred ca o sa gasesti jocuri bune care nu trebuie platite... Dar ai optiunea sa iei jocuri pentru care ar trebui normal sa platesti de pe http://thepiratebay.se/ pentru ca sunt crackuite.