| anonim_4396 a întrebat:

As vrea su eu niste coduri nefolosite webkinz!
dau funda cine imi spune primul! (vreo 2)

1 răspuns:
| Andrada_2595 a răspuns:

Pai vreau sa-ti spun sa iti cumperi 2 webkinz si sigur o sa ai 2 coduri ne folosite
Dar eu mi-am facut cont pe webkinz fara cod uite asa
1. Am intrat pe webkinz si am dat pe limba romana.
2.Am dat pe creez un cont de proba.
3.Am ascultat tot ce a zis D-na Birdy doamna de la cebtrul de adoptii si am facut tot ce mi-a cerut.
4. Dupa aceea am tot intrat pe webinz si am dezblocat toata lumea webkinz.
Acum ma joc ca si cum as fi avut cod webkinz dar sa intri des pe webkinz ca sa nu expire contul!
Baftaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... iti urez la webkinz sa te distrez!