| Sisoi_Ronaldo_1998 a întrebat:

As vreau un metin2 a da si SALL unu sa ai be armuri ca hammer si arme la fell ca hammer si sa fe tare dar sa cresti LV nu conteaza cat dar sa faca repede si bani la fel
Si an cer scuze daca cer prea multe

2 răspunsuri:
| EvilDeath24 a răspuns:

Joaca Metin2Steel.Evolutii arme si armuri 2012, lv max 250, cu donatii.The best server. Incearca si nu o sa regretibig grin.

| EvilDeath24 a răspuns:

Sall.Joaca Metin2Steel evolutii arme si armuri 2012, rata de exp si bani 2000%, cu donatii, lv max 250.The best server. Intra si nu vei regreta