| ionut2955 a întrebat:

Aseara mi-am luat counter strike source i-ar and intru imi apare " avible memory less than 128MB!-112877568" as dori sa mentionez ca am 4 gb ram, windows 8 si procesor i3. puteti sa imi spuneti cum sa rezolv problema

Răspuns Câştigător
| BlackNinja a răspuns:

Dai clic dreapta pe executabilul Cs-ului, dai proprietes, dai la compatibilitate si bifezi Run this program in compatibility mode for :... si selectezi windows XP sp3 sau Windows 7(incearca cu ambele). Bifeaza mai jos si Run as an administrator.