| IncorrectUsername a întrebat:

Astazi aveam nervi pe tastatura, si am tot scos si bagat firul in calculator si il stingeam si il aprindeam pana la un moment dat cand am aprins calculatorul si imi zicea ceva de reparat si am dat acolo, apoi cam dupa 15 minute dupa ce sa reparat imi zice ca windows+ul este o copie...(eu il am original), si scrie si acolo jos in colt ca este o copie.Va rog frumos sa imi spuneti ce sa-i fac, pentru ca sa-mi revina windowsul la loc...

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ti-a expirat licenta la windows.Vezi mesaj privat!

1 răspuns:
| proscanandrei70 a răspuns:

Tine inchis calculatorul cateva zile, dar scoate-l si din priza!