| fularrosu a întrebat:

Ati auzit de second life vreodata? Mentionez ca e un fel de retea : www.secondlife.com.Si daca da, ce parere aveti? Fundaa :D

Răspuns Câştigător
| SerbanSnake a răspuns:

Da eu joc second life,e destul de frumos mai mult pentru faptul ca iti faci prieteni,iti alegi un caracter la inceputul jocului,iti poti face prietena,poate cea din joc va deveni si cea din viata reala cine stie:)),e foarte mic jocul nu ocupa mult, eu il mai joc cateodata cand n-am ce face, incearca si tu: http://secondlife.com/support/downloads/ bafta!