| JustOne a întrebat:

Ati reusit vreunul sa faceti misiunea asta de la GTA San Andreas : Life`s a Beach ca eu nu reusesc deloc... si daca da imi puteti spune cum ati reusit... sau daca exita vreo cale sa sar peste ea?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| OvidiuOviOvidiu a răspuns:

Descarca save game cu misiunea 18

| JustOne explică (pentru OvidiuOviOvidiu):

Am descarcat salvarea. da acum as vrea sa imi spui pas cu pas cum fac cu salvarea aia. cum. sau unde trebuie bagata...

| OvidiuOviOvidiu a răspuns (pentru JustOne):

Descarca de aici http://www.gta-downloads.com/......hymes.html si dai "copy" la (018 - Madd Dogg's rhymes - GTASAsf1.b) si salveaza la "My Documents" in folderul "GTA San Andreas User Files"

| OvidiuOviOvidiu a răspuns (pentru JustOne):

Fundita**