| RaulMA a întrebat:

Au curs câțiva picuri cu apă + parfum din umidificator în pc,nu a a tins nici placa video,nici procesorul si nici placa de baza,însă pcul sa închis, si nu stiam de ce,am zis ca hai sa vad o fi fost ceva eroare,ii dau drumul si a apărut o flama alba in spate si s-a stins, apoi am văzut cativa picuri pe sursă, scotea un sunet ciudat, tin sa menționez ca nu miroase absolut nimic a ars. Nu s-a ars nimic, ar fi trebuit sa miroasă. Ce o fi oare? Il las la uscat si mai încerc dupa sa vad daca porneste.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Nu s-a ars nimic? Asta e prea tare laughing Nu vreau sa te jignesc dar stau si ma intreb cum poate fi cineva atat de prost? A scos scantei, nu mai porneste, DAR nu s-a ars nimic? laughing Du-l la un service, tu nu incerca sa-l repari ca-l strici mai rau laughing