| Clausy a întrebat:

Auziti care jucati cs sau stiti spuneti-mi cesa fac ca mi-am setat geafica prea mare la cs si acum mereu nu mi se mai vede mi se vede ca si cum as avea displayu spart adka nu se vede nimic am luat peste 20 de versiuni de counter si la fel la toate ce sa fac? va rog spuneti-mi

Răspuns Câştigător
| AfGanistaNu a răspuns:

Da mi se intamplat si mie si nu am stiut ce sa fac dar am schimbat windowsu si gata

3 răspunsuri:
| Phineas a răspuns:

Pai dai la Optiuni si dai la video acolo scrie cati pixeli vrei si cel mai bine setat e la 1024...

| Phineas a răspuns:

Pai dai la Optiuni si dai la video acolo scrie cati pixeli vrei si cel mai bine setat e la 1024.

| Phineas a răspuns:

Pai dai la Optiuni si dai la video acolo scrie cati pixeli vrei si cel mai bine setat e la 1024.