| αʅҽxƈσσʅʅ a întrebat:

Auziţi, pot face parkour la gta san andreas vip mod v3? dacă da, spuneţi-mi pe ce şa apăs... ofer fundă!

6 răspunsuri:
| voicualexvoicu a răspuns:

Nu cred ca are modul instalat dar daca lo avea apasa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 0, q, e, y, u, i, o, h, j, k, l, x.eu am avut mod de parkour instalat de mine in sanandreas

| voicualexvoicu a răspuns:

Pai asta faci : te urci pe un obicet care are o distanta de pamanta si apesi un buton din care ti-am zis eu.

| voicualexvoicu a răspuns:

Nu este instalat corect ori nu ai cleo
si sa stii ca merge doar in SA MP

| availablehandyman a răspuns:

Ce mod ai avut alex! e fara cleo?

| αʅҽxƈσσʅʅ explică:

Şi cum fac să facă parkour? am văzut pe net că te urci pe caşă şi ţii măinile în făţă şi sari, în timp ce sari te roteşti cum fac?

| αʅҽxƈσσʅʅ explică:

Nu merge~!~~