| GlonTzZu a întrebat:

Avem nevoie de ajutorul dumneavoastra în atragerea vizitatorilor pe forumul nostru! Forumul nostru este www.fgz.ro este compus din mai multi membri foarte sociabili aici puteti gasi de toate, tutoriale, resurse photoshop si multe alte)

Daca puteti si chiar vreți să ne ajutați puteti da cate un mass in lista dumneavoastra de messenger / puteti face reclame pe anumite forumuri sau sa va aduceti prietenii aici!"Buna am gasit un nou forum care se numeste FGZ si este plin de surprie care te asteapta!
Visit: http://www.FGZ.ro "

"Comunitatea FGZ iti pune la dispozite tutoriale de toate felurile / resurse / jocuri funny / aplicatii / concursuri si membrii capabili si seriosi care stiu ce inseamna cooperarea si buna înțelegere
Nu rata aceasta sansa si viziteazane pe http://www.FGZ.Ro"

[*] Visit and register www.FGZ.ro Counter-Strike and phpBB
Aici vei gasi : [- www.FGZ.ro -]
Tutoriale Photoshop, Counter-Strike 1.6, Phpbb3 [- www.FGZ.ro -]
Adonsuri, Moduri, Maps, Skins Counter-Strike 1.6 [- www.FGZ.ro -]
Scripturi si Resurse web, Index / Intro, [- www.FGZ.ro -]
Distractie si multe altele. [*] [- www.FGZ.ro -]
Intra si pe serverele noastre de cs :X Cs.FGZ.Ro - Vibe.FGZ.Ro - Respawn.FGZ.Ro [FGZ 1200 FPS] :) ]

Ce faci F. O. C. A
- Na bine Mo, uite!
- Joci Counter-Strike?
- Da mediocrule!
- Pe ce server?
- Joc pe unul pe nume FGZ si este bestial ma!
- Imi dai si mie Ip-ul!
- Uite-te mai jos, Mediocrule!
Address : 195.225.58.151:27015
Ping : 5
Mode : Normal
FPS : 1200
Te asteptam game)
[E o provocare sa vedem daca te tine]

Visit and Register: www.FGZ.Ro
♥♥♥ Cs.FGZ.RO ♥♥♥
♥♥♥ Respawn.FGZ.RO ♥♥♥
♥♥♥ Vibe.FGZ.Ro ♥♥♥
♥♥♥ Clasic.FGZ.RO ♥♥♥
Best Community!
FGZ cauta staff expert.

Va asteptam pe www.fgz.ro;)Sau la id nostru fgz_ro

1 răspuns:
| andreiredman a răspuns:

Gata mane am dat mass la toti si o sa vb si cu colegi mei