| mynutza_9455 a întrebat:

Aveti coduri la sims 3batting eyelashes va roooog... am si eu cateva si putem face schimbwinking

2 răspunsuri:
| Aliiiiiiii a răspuns:

Testingcheatsenabled on/off, dai shift pe cutia postala si ai acolo mai multe optiuni, motherlode, si familyfunds"aici pui numele familiei"999999999",sau cati bani vrei, de exemplu:familyfunds Martin 9999999999, ai grija sa bagi mai intai primul cod, testingcheatsenabled on/off si ca sa le bagi dai ctrl+shift+c.