| Inj3ct0r a întrebat:

Aveti idee ce sa postez pe canalul meu de gaming?

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nimic
Nu vreau sa discut pe tema "de ce sa nu incepi un clanal de yt".
Ai motive pentru care sa nu o faci, si nu ai deloc motive pentru care sa o faci dar sa si sustii canalul(un video la plesneala per saptamana si altul peste 5 ani/ iti vei pierde extrem de repede interesul, plus ca iti va manca din timp + alte variabile insa timpul nu imi permite sa le discut).
Bani nu mai primeste nimeni pana in acea restrictie de care cred ca stii si gaming-ul nu mai este deloc interesant(din cauza minunatului Minecraft/multi plozi dar si cei mari care si-au bazat canalul doar pe MC)
Pe scurt, nu posta nimic si vei ramane ok.

| marian37 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Sau ar putea sa posteze un clip in care spune ca va inchide canalul!?