| CrEtZu203 a întrebat:

Bai la metin2 ro.am luat de la unu un Fms+4 care am vb k el mai mult si nu stiu nu mai mergea nimic ma duceal la portal sa trec nu mergea la negustoreasa la fel cred ca mi-a facut ceva la el k acum nu merge sa intru si daca il descarc din nou se blocheza calculatorul va rog sa ma ajutati dau funda prefer un GM1

3 răspunsuri:
| UraganGeo77 a răspuns:

Aruncal repede pe jos sau vindel da nu cred ca de la fms poate are ceva CPul tau

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Nu cred ca are legatura cu fmsul. daca da, dal si tu mai departe

| CrEtZu203 explică (pentru WeedGotMeCrazy):

Inteleg dar de ce nu merge sa intru in metin2 l-am descarcat din nou asta nu stiu si contul cred ca mi l-a luat.pfffffcryingcryingcrying