| Novarro58 a întrebat:

Baietii/fetele care se pricep la laptopuri, ce spuneti.se merita sa imi iau un Lenovo z50-70? vreau un laptop care sa poata duce jocurile bine dar il vreau intre 3.000-3.500 lei... daca stiti voi unul mai bun incadrat in pretul acesta, spuneti-l.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Cele mai ieftine si cat de cat bune sunt cele de la Lenovo, alte marci la calitatea si pretul unui lenova NU gasesti...
Apoi am vazut ca sunt mai multe tipuri de z50-70 tu nu ai mentionat de care vrei, oricum ca sa-ti mearga si jocurile noi alege unul care are componente asa : - procesor i7 minim 2.2 Ghz
-rami = minim 4 gb
- placa video= minim 3 gb!
Bafta!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu banii aia iti iei un pc care duce jocurile pe ultra nu high, 5 ani de acum in colo. degeaba are i7 8 gb de ram, ca placile video tot sunt de rahat
ieri la 2 am vazut leptopurile cu i7 si nu mai stiu cati rami, si gta 5 merg amundoua pe low. de tot rahat. au dat atatia bani ca vor laptop de "gaming" dar au tras teapa. macar daca le ai cu jocurile sa nu tragi teapa si tu, sau macar sa stii inainte sa nu te zmiorcai dupa ca de ce nu merge pe high nici jocurile din 2010

| Novarro58 explică:

Are procesor i7 are Nvidia GT840M 4 GB are ram 8 GB e de 2.0 Ghz si cu 1TB memoria.

| Novarro58 explică:

Este problema ca eu vreau sa imi iau laptop pe care sa il pot transporta, calculatorul e greu sa-l iei cand pleci undeva, si in plus eu nu iau pentru jocuri de genul gta eu iau sa duca in general jocurile bine, ca nu merge 1-2 asta e nu mor