| edy44 a întrebat:

Bun...Deci nu am inteles deloc povestea seriei Legacy of Kain,desi am jucat deja Blood Omen 2, Soul Reaver2 si Defiance.E prea complicata.Ce e cu tinutul Nosgoth,cum au devenit Kian si Raziel vampiri,ce e cu The Pillars,caracatita aia uriasa,Ariel,Vorador,Janos, Moebius etc.Puteti sa-mi spuneti toata povestea sau macar un link de unde sa o citesc (sa fie in romana ca in engleza am gasit-o si nu inteleg nimic). FUNDA!

1 răspuns:
| Razor4free a răspuns:

Deci, pot sa iti spun ca acea caracatita se numeste Elder God. :)) Nu pot decat sa iti dau 2 site-uri in engleza: www.nosgoth.net si wikipedia