| Ana10000100 a întrebat:

Buna!
A venit cineva la mine ca sa ii pun niste jocuri... Ma ajutati va rog frumos si pe mine? Nu stiu ce jocuri sa ii pun, stau de 200 de ore aici ca sa ii pun si se incarca foarte greu. Cu masini mai mult, va rog frumos cel mai placut si mai bun raspuns va primi fundita.

4 răspunsuri:
| amiileila a răspuns:

Need for Speed carbon, Race driver, Drift City, Pure, Need for Speed Under-Ground 2, Track Mania Nations ESWC...Imi dai funda? Jocurile-s misto tare, le-a avut verisoru meu.happy

| Ana10000100 explică (pentru amiileila):

Raspunsul tau este foarte folositor, dar este si rapid. Multumesc mult, te-as vota dar sunt membru junior. In plus bravo, mersi mult in plus cred ca trebuie sa mai raspunda cineva adica sa fie maxim 2 raspunsuri ca sa pot sas castigatorul sa asteptam sa vezi ca iti dau tie precis.

| amiileila a răspuns:

Mersi.Daca mai vrei vreun joc te sfatuiesc sa intri pe google si sa scrii download jocuri (categoria) sau ce joc vrei:*:*:*:*

| amiileila a răspuns (pentru amiileila):

Si ai mintit! ai spus ca dai fundita!