| VladVladut1998 a întrebat:

Buna aceasta intrebare este pentru cunoscatorii de metine private.

Care din urmatori sunt mai importanti si mai mari in grad: SGA, SGM, GA, GM.

Si as mai dorii sa imi spuuneti de la ce vin aceste prescurtari.

Primul raspuns corect primeste funda si vot. Multumesc foarte mult.

Răspuns Câştigător
| barbutxxx a răspuns:

[SGA]=Guper game administrator
[SGM]=Super game master
[GA]=Game administrator
[GM]=Game master
ordinea de importanta este care tiam dato eu dar unele servara dau mai multe abilitati sa zicem GM-ului. acuma depinde de fiecare servar pe ce rang pune importanta.

2 răspunsuri:
| TudyMNX a răspuns:

De obicei asta este dar difera de la metin la metin deoarece fiecare owner le poate face cum vrea

[SGA]=Super game administrator
[GA]=Game administrator
[SGM]=Super game master
[GM]=Game master

| twinkleXD a răspuns:

1.SGA-Super game administrator
2.GA-Game administrator
3.SGM-Super game master
4.GM-Game master
Funda?