| SoXiL a întrebat:

Buna,acum cateva zile am intrebat de ce nu imi merge world of warcraft.laughing am mai asteptat putin am vazut ca u merge l-am dezinstalat si am cautat un alt joc...Am gasit jocul prototype si am descarcat unul rip iar cand intru imi scrie ceva de genu prototype registred nu stiu ce si acolo arata ca tot se incarca cv dar am asteptat si tot asa imi apare.Pagine de unde l-am descarcat scria ceva e un.reg de 34 si unul de 64 nu stiu ce si am dat sa il descarc si scrie delet file, Am vrit sa va inreb trebuie sa bag cv sa mearga sau trebuie sa astept mai mult?

Răspuns Câştigător
| LittlePunk a răspuns:

La prototype n-ar trebui sa se incarce nimica. Dupa ce l-ai luat, instalat, lipesti crackul si merge.Incearca sa-l iei de pe google; scrii prototype razor1911 si ar trebui sa apara

| SoXiL explică (pentru LittlePunk):

Adica ar trebui sa il mai descarc odata?

| LittlePunk a răspuns (pentru SoXiL):

Da,dar ai mai putea printr-un mod dar tot trebuie descarcat din nou.Trebuie intrat pe google t.o.r.r.e.n.t.z si la prima iti apare siteul oficial, scrii acolo prototype razor 1911 si sigur il gasesti, are crack in el.

| SoXiL explică (pentru LittlePunk):

Daca bag doar un crack de la razor 1911 nu s-ar putea sa mearga? ...am netul de 200 kb/sec si la 7 gb sa il descarc din nou...rolling on the floor

| LittlePunk a răspuns (pentru SoXiL):

Incearca si asa desi nu stiu daca o sa mearga, baga crackul daca nu merge trebuie luat din nou

5 răspunsuri:
| GizazCraist a răspuns:

Nu stiu despre prototype dar la WoW trebuie sa-l legi la un server privat ca fara un cd-key unicat nu merge pe serverele de la blizzard