| D3y00 a întrebat:

Acum cateva zile m-am apucat si eu de PWI(Perfect World International) iar astazi am ajuns la nivel 10.Plimbandu-ma prin oras, am vazut la un NPC ca exista un animal de calarit pentru nivelul meu insa nu stiu cum as putea sa-l obtin(nu se poate cumpara cu bani). deci?
Cine imi spune cum pot face rost de el primeste o funditabig grin(desigur, daca raspunsul este 100% corect)

1 răspuns:
| William a răspuns:

Man si eu am cont pe perfect world, mai bine lasa-te ca e naspa jocul, mounturile le cumperi cu bani reali, sau la lv 30 primesti unu care zboara (arcasii pot sa zboare de la lv1 asa ca daca vreisa zbori fa-ti un arcas), mai sunt si mounturi la eventuri, la lv 10 nu cred ca poti sa iei mount, incearca la lv 20 sau daca nu lv 30 cand poti sa zbori. daca te-am ajutat funda.