| GeorgeJoe1998 a întrebat:

Buna!

Acum ceva timp am luat jocul Call of Duty 4, iar mai apoi la-am dezinstalat. Acum vreau sa-l instalez, dar cand montezimaginea prin deamon tools imi apare play multiplayer, play singleplayer si uninstal. Apas pe uninstal, dar nu se intampla nimic. Ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
| xxxCARBONxxx a răspuns:

Ai incercata sa apesi pe singleplayer.
Uninstal inseamna dezinstalare.

| GeorgeJoe1998 explică (pentru xxxCARBONxxx):

Ma da jocul nu e instalat
si da am incercat sa dau pe singleplayer
si nu se intampla nimic

| xxxCARBONxxx a răspuns (pentru GeorgeJoe1998):

Sterge tot ce are legatura cu asta vechi, si ia-ti altul de pe net.

| RooTer a răspuns:

Incearca sa apesi pe singleplayer daca vrei sa te joci singur, daca vrei sa te joci online apasa pe multiplayer. Uninstal inseamna dezinstalare.

| GeorgeJoe1998 explică:

Jocul nu e instalat, deoarece l-am dezinstalat mai demult si acum vreau din nou sa-l instalez, dar in loc sa-mi apara install imi apare singleplayer, multiplayer si uninstal, iar cand dau pe uninstal nu se intampla nimic de ce?