| Kiddaly a întrebat:

acum o saptamana mi-am instalat Photoshop cs5 si a mers... de atunci nu am mai intrat pe calculator, dar astazi cand am intrat si am vrut sa-l deschid nu a mers. Adica dau dublu-clik pe el si nu se deschide nimic. L-am sters si l-am reinstalat de vreo 5-6 ori dar acelasi rezultat crying Ajutati-ma va rog am nevoie de el pentru o pagina de pe Facebook...

Răspuns Câştigător
| clauuuuuuuu a răspuns:

Iti recomand Photoshop Cs3, e cel mai bun, si cu probleme minore, care pot fi rezolvate usor, toate upgradurile si versiunile mai noi nu sunt asa bune, Succes happy