| simoXD a întrebat:

ajutati-ma repede parintii mi-au dus calculatorul la reparat si nu cred cau schimbat windowsul ca mi se pare ca-i acceasi windows. Acum nu mai Am San Andreas Multiplayer. nu merge sa il iau cand il instalez dau browse dupa accea aleg un fs nu merge niciunul. Stiti niste site-uri cu care problema mea va merge repede va rog mult

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Calculatorul cel mai probabil a fost curatat de virusi si programele ne-necesare, chiar si de jocuri.
Din pacate, fiind vechi sau cu memorie limitata, nu poate functiona mai repede, posibil chiar sa se fii pus restrictii de instalare, si atunci, nu poti sa faci nimic pe el, fara acordul administratorului.