| SupradozaDeViseXD a întrebat:

Buna all. Am o problema cu calculatorul... De cateva saptamnai nu se opreste. Adica orice i-as face nu se opreste nici din tastatura nici din bara
de start. Nu stiu ce sa-i mai fac. De cateva saptamai il trag din priza.
1. Se poate strica daca il trag mereu din priza?
2. Ce sa-i fac sa se opreasca?
P. S. In rest nu are nici o problema porneste tot. Dar mai era cv...cate o data mi se opreste si inainte imi apare o fereastra cu o eroare si zice ca se opreste sa se protejeze ca sa nu fie corupt de un program din el. Am un program in calculici da nu pot sa--l sterg imi apare inbara de start in partea cu ceasul.

Răspuns Câştigător
| Cipriaan a răspuns:

E virusat asa am patit si eu de 2-3 ani. Fa-ti alt windowswinking

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu stiu ce se intampla cu calculatoarele pentru ca toti mai multi se plang de ele,au luat o razna la fel ca a meu,sincer eu il scot din priza si l bag inapoi pana ce l ea dracu, oro merge ori il aranjez cu totu, cand ma uit la un film pe vplay mi se inchide de 3-4 ori intr o ora si numai de la priza il mai pot deschide, asta i semn ca ar trebui un calculator nou

| Wolffe a răspuns:

Ori sursa noua, ori reinstalare de Windows. Cu toate ca as spune sa verifici si ventilatoarele sa nu aiba praf, daca spui ca se inchide de 3-4 ori.