| Noescape202 a întrebat:

Buna am 14 ani si as vre sa stiu sa fac jocuri in unreal engine 4! Cine îmi poate da un site calume de unde pot invata sa lucrez cu blueprints si sa creez entitati(arme,caractere,case, obiecte).M-am saturat sa mă joc! As vrea sa fac eu jocuri! Dau funda pt cel mai bun raspuns! Multumesc pt ajutorwinking

3 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Mai bine joaca-te ca nu o sa creezi nici un joc mai bun ca unul facut de specialisti ca Electronic Arts, Konami, Frostbite!

| Noescape202 explică (pentru alexboss2020):

Stiu da in timp o sa ma invat sa fac jocuri de calitate cu mult content acum vreau sa fac numai niste joculete indi dupa aia mai vad!

| alexboss2020 a răspuns (pentru Noescape202):

Chiar nu stiu ce sa iti spun este greu sa iti creezi propriul joc!