| GreeNNNz a întrebat:

Buna am cont de metin2.ro lv 51 razboinic pe Draco unde cade FMS?

Răspuns Câştigător
| Loveeeeee a răspuns:

La brutali...arrcasi brutal, general brutal... acestia apar in map2 si la orci aici pica cel mai sigur dar daca ai noroc poate sati pice si in alta parte dar si la astia pica greu

4 răspunsuri:
| EverthingIsPermited a răspuns:

Arcas brutal si la specilist brutal pica fms

| Sp1r1dushuPrizmat1k a răspuns:

Fms cade in map 2 la infateristi salbatici

| NELLSON a răspuns:

Pai sa iti zic FMS cade foarte greu ar trebuie sa omori de aia de 70 sau 68 dar mai bine il cumperi

| Mitrutz14 a răspuns:

Salut. Nu are dreptate. La lv tau nu cred ca va cadea, dar merita incercat. FMS pica la BRUTALI, care ii gasesti in map 2 sau la intrare in mapa la orci. Sunt Specialisti, Arcasi brutali.
http://war-infinity.forumz.ro/t9-unde-gasesc-brutali
Uite si linkul. Sper ca te-am putut ajuta.