| anonim_4396 a întrebat:

am cont pe ejocuri si nu stiu unde pot obtine tropeul cu zarul de aur si asul de pica. unde le pot obtine? dau funda la raspuns

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare joc are sau nu trofee, vezi care oferă acelea pe care le cauți tu.
Mult succes!
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Când intri pe un joc vei vedea și ce premii are. Care sunt acelea, trebuie să stai mai mult pe site și jucând diferite jocuri vei observa că sunt mult mai multe trofee.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai exact jocurile alea

| Legiuitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Când intri pe un joc vei vedea și ce premii are. Care sunt acelea, trebuie să stai mai mult pe site și jucând diferite jocuri vei observa că sunt mult mai multe trofee.