| Ovidiu a întrebat:

Am creat un serve de counter strike pe calculator. Am instalat diverse pluginuri printre care si unul care imi afiseaza pe ecran mesaje(regulament, informatii). Am instalat pluginul, am modificat de mesaje sa imi apara pe ecran; in fisierul de tip .sma era altceva scris acolo. Pluginul functioneaza insa nu imi afiseaza ce am scris eu. Imi afiseaza tot ce era scris in fisier(default). Am dat restart la calculator, dar nimic. Mai trebuie sa mai fac ceva?

1 răspuns:
| ady_3580 a răspuns:

Pai nu baga pluginul : MEssagerShower nu merge o sa-ti apara alte mesaje in chat scrise de altii. Poate tie iti merge dar ai bagat pluginul cum trebuie?:
de ex :plugin.amxx il bagi in plugins
iar plugin.sma il bagi in scripting (nu mai stiu exact doar la.sma happy ) si te duci in addons-amxmodx-config acolo la plugin cu notepad si scrii de ex:plugin.amxx (ex : resetscore.amxx) funda?big grin