| Codrinela a întrebat:

Buna, am gasit o aplicație pe telefon numita big time
Te joci si castigi tickete si cu alea poti schimba in dolari
Daca strangi 10 dolari poti scoate banii? Gen e chiar real sau e o pierdere de timp?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Gen ...cum se numeste aplicatia? Eu am gasit o moneda de aur bitcoin. O fi de aur sau aratand ca un bitcoin poate chiar are valoarea unui bitcoin? Unele aplicatii sunt reale, altele nu. Poate pentru tine, avand un salariu de 10.000 euro, e o pierdere de timp sa faci asta cateva zile sa iei 10 dolari, sau invers. Tu consideri daca e pierdere de timp sau nu. Eu pot maxim sa-ti spun daca plateste sau nu.