| anonsiam a întrebat:

Am instaat de curand Sims 3 [Original] si acuma descopar ca este si sims 3 Late Night si chiar il vreau. Cine are, poate sa mi-l trimita pe Mess sau sa-mi spuna de unde il iau? Va rog am cautat toata ziua Late Night Free si nu gasesc absolut nimic. Va rog, va rog fac orice :[
Funda

7 răspunsuri:
| cooldreams a răspuns:

Huh, doar de Late Night? Mai sunt inca o tona de "extenstii". Ma rog. Nu poti trimite Sims prin Mess sau mail pentru ca e mult prea mare. Plus ca ai nevoie de CD ca sa pornesti jocul. Il gasesti la magazinele de electronice (Altex, Domo, Flanco etc.) sau il poti cumpara on-line (de la aceleasi magazine sau de la altele, e-mag, de exemplu). Il poti gasi si pe site-uri straine, precum amazon, dar transportul costa de te usuca (depinde si de pe ce amazon il iei, pana la urma).

| anonsiam explică (pentru cooldreams):

Pai poti si fara sa platesti. Sims 3 [Originalul care il am eu] l-am descarcat gratis

| cooldreams a răspuns (pentru anonsiam):

Pai, de unde l-ai luat? De pe piratebai? Nu gasesti tot acolo Late Night-ul?

| anonsiam explică (pentru cooldreams):

Nu l-am descarcat eu ci un prieten care se descurca cu de-astea laughing

| cooldreams a răspuns (pentru anonsiam):

Roaga-l atunci sa-mi descarce si mie ca nici eu nu ma prea pricep! big grin

| anonsiam explică (pentru cooldreams):

Vad eu cum il conving. Ms.

| MaduMadutsa a răspuns:

Auzi, il convingi poate mi-l descarca si mie? big grin Te rog frumos.