| IonutJohn a întrebat:

Buna, am instalat PUBG am creat caracterul, dar când vreau sa intru in meci, mi se deschide o fereastra mica in care îmi spune, memory lowering, video, restart-all etc. De ce mi se deschide acea fereastra, si ce ar trebui sa fac ca sa îmi meargă PUBG.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Acea fereastra se deschide ca sa alegi optiunile de lansare. Daca ai putina memorie poti alege sa consume mai putin etc. Ar trebui sa ai pe undeva si un button de launch sau play. Dai pe ala si porneste jocul.

| IonutJohn explică (pentru Wr3nch):

Adica trebuie sa intru unde este instalat jocul?

| Zazon1243 a răspuns:

Pe telefon sau pc?

| IonutJohn explică:

Pe pc.