| Lorena_1596 a întrebat:

am instalat sims 2 deluxe, iar dupa extensiile precum: Sims fun stuff, Sims celebration stuff, sims open for business.As vrea sa mearga toate odata, insa cand pun Cd-ul de Sims 2 Deluxe imi cere Cd-ul celui pentru celebration stuff, iar cand il pun pe acela cere altul.Va rog sa-mi spuneti cum fac sa mearga toate intr-unul.Multumesc frumos!

1 răspuns:
| Sebitza_5280 a răspuns:

In primul rand iti trebuie Daemon Tools...si dai pe Mount image dupa ce la-i instalat dupa ce iti cere al 2 cd dai unmount image si dupa mount image pe fila respectiva sti tot asa pana il instalezwinkingfunda