| bombo0710 a întrebat:

Am instalat windosu si acum nu mai imi merge cs.cand vreau sa intru in joc nu mi-l deschide deloc...(mentionez ca ma joc de pe steam)am instalat iar jocul, steamu chiar si windosul dar nimic (am windous Sp 2)ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Darko18 a răspuns:

Salut, uite incearca asa : click dreapta pe iconita de cs, proprietati, compatibili (sau ceva de genu) bifezi primul patratel, si mai jos alegi Windows XP (Service Pack 3). big grin

1 răspuns:
| bombo0710 explică:

Iti multumesc andrei dar am mai incercat si inainte...si nu merge si am service pack 2