| Fota_Liță_Andreea_1973 a întrebat:

Am luat de curand Call of Duty World at War. Cand il instalez, la jumatate, imi da eroare. Am laptop Acer Extensa 5220 si Windows XP ( si am tot ce imi trebuie ). Funda la cel mai bun raspuns! BYE!

3 răspunsuri:
| 98Enigma a răspuns:

Pai...ai putea sa ne zici eroarea ca sa te putem ajuta straight face...

| Fota_Liță_Andreea_1973 explică:

Zice ca l-am mai instalat odata, dar in realitate nu l-am mai instalat in laptop (il am in calculator ).

| Fota_Liță_Andreea_1973 explică:

Am 2 GB RAM, dar pe carcasa CD-ului scrie ca imi trebuie 1 GB RAM ca sa imi intre pe Windows XP.