| Claudiu1992 a întrebat:

am nevoie de niste sfaturi/pareri referitoare la Youtube. De curand am inceput sa postez clipuri pe youtube, clipuri cu desene. As vrea sa cresc dar nu prea stiu cum sa imi promovez clipurile (am abia 1070 subscriberi), deja am incercat cu retele de socializare etc. Imi putei da vreo idee? De asemenea as vrea sa stiu ce parere aveti de canalul meu, cum as pueta sa il imbunatatesc. In curand voi pune si desene virtuale, trebuie sa imi soseasca tableta grafica.

http://www.youtube.com/HightLink

Dau funda :)

1 răspuns:
| BigAlex05 a răspuns:

1.Desenezi frumos!
2.Foarte bine ca le faci HD
3.Ai aproape 1300
4.Sa stii ca Volkswagen-ul T5 puteai sa il vopsesti fara geamuri si altfel adica negru, nu gri (cred ca asta aveai de gand.)+ca ai vopsit si numarullaughing