| Camelutsaa a întrebat:

am nevoie urgenta de ajutor! puppy dog eyes
Initial aveam Windowsul instalat in C, iar pozele erau in D.
Azi am reinstalat Windowsul si observ ca am 2 Windowsuri. Unul in C si altul in D, iar pozele din D sunt ca si disparute. Nu le gasesc.
Cum fac sa dau de ele? puppy dog eyes
Pot sa sterg al doilea Windows? Pozele revin in D? Va rog, ajutati.maaa puppy dog eyes Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Moriss a răspuns:

Pozele dupa kite stiu eu nu dispar tu trebuie sa le kauti atent si le vei gasi ...incearca prin searsh...eu asa fac cand nu gasesc poze