| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare:
Am sims 2 pet stories si mai multe. Dar nu mi-s-au adaugat cu sims pet stories sau invers.Cum sa fac sa mi-se adauge?

1 răspuns:
| MistyLilyBella a răspuns:

Pai da sims pet stories este o exceptie.probabil ai auzit de faptul ca exista sims2 deluxe! acela este cel de la care incepe totul.Restul sunt extensii. Adica, nu poti sa le joci fara el si doar lor li se aduga lucrurile in plus, in rest nu are nciun rost. Imi pare rau. Exista vreo doua jocuri sims2 care nu depind tocmai din motivul ca oamenii sa cumpere totusi cei intereseaza, dar stiind ca vor renunta la idee asa au facut si doua separate, care din pacate nu se leaga cu celelalte si. dintre ele face parte pet story.Am si eu+deluxe+sims3deluxe+sims3worldadventures am o gramada de intrebari si de sfaturi si de coduri de hack.sau mai multe siretlicuri permise. daca vrei scremi pe adresa de messenger lolmecute. appp cati ani ai? Scuze totusi asta esti deci nu se vor aduga.