| iDangerous a întrebat:

Am o intrebare legata de IMVU. Vreau sa ma fac VIP prin intermediul site-ului www.imved.com [ Acum este inchis, dar sper ca se va deschide incurand] Si intrebarea mea este daca primesc si credite cand ma fac VIP, si daca da cat primesc. Si o alta intrebare la aceeasi categorie. Cat timp voi fi VIP? Dau fundita^^

Răspuns Câştigător
| RoxxuInna a răspuns:

Buna! Daca te faci vip cu imved nu primesti nici un credit.
Vipul dureaza diferit pentru ca eu m-am facut vip de 2 ani si inca mai sunt, dar unei fete doar o luna i-a durat.big grin
funda?