| anonim_4396 a întrebat:

Buna!happy Am o intrebare pentru cei care joaca Lol. A jucat cineva cu Diana? Cum este? As vrea sa mi-o iau! big grin

Răspuns Câştigător
| RememberTinKode a răspuns:

La fel cum este cu fiecare campion, daca il inveti e foarte bine si e foarte tare, daca nu e praf.De exemplu eu stiu sa joc destul de bine cu orice campion aparut nou, dar cu nidalee habar nu am sa joc, depinde de om, depinde de ce iti place, exista si alegeri mai bune decat Diana

| LadyLu a răspuns (pentru RememberTinKode):

Da! Eu sunt buna cu Lux!big grin M-am uitat la Diana si imi pare buna de jucat!thinking Oricum, iti multumesc pentru raspuns!big grin

1 răspuns: