| vladutik a întrebat:

Buna am o intrebare tati mia cumparat un psp 3000 si il primesc de abia la sfarsitul lunii iulie am internet gratis pe el? s-au trebuie sa-l platesc
si ce chestii faine am la el
funda

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nu ai internet gratis pe el ...ai internet wirelles, si daca este sa prinzi o retea wirelles gratuita.atunci te-ai scos. daca nu, atunci trebuie sa platesti, si sa iti pui un router wirelles in casa!
2).chestii misto nu ai pe el,atunci cand il iei de nou!
Poti sa iti pui muzica,poze,videclipuri, teme, jocuri.etc pe el.dar astea le bagi tu ...nu vin standard!