| Adina981 a întrebat:

am o mare problema. nu mai pot intra pe facebook si nici pe mess sau pe mail:(( nu am facut nimic neobisnuit :(( Imi spune cand dau sa intru la facebook "Conexiunea nu este sigură
Ați cerut ca Firefox să se conecteze în mod securizat la www.facebook.com, dar nu se poate confirma securitatea conexiunii dumneavoastră.
În mod normal, când încercați să vă conectați în mod securizat, site-urile prezintă identități de încredere pentru a-și demonstra autenticitatea. Cu toate acestea, identitatea acestui sait nu poate fi verificată. Ce ar trebui să fac?
Dacă de obicei vă conectați la acest sait fără probleme, această eroare ar putea însemna că cineva încearcă să vă păcălească și nu ar trebui să continuați. "

asta imi spune
va rog ajutati-ma
FUNDA multumesc

Răspuns Câştigător
| VlascianuAlexandru a răspuns:

Poate nai setat timpul si ora corect ca la varul meu tot la fel i-a facut si era timpul si ora funda plz daca te-am ajutat!